יום ראשון, 29 באוקטובר 2017

גברת תות - ספר ילדים במתנה

איזה כיף זה לחלק מתנות, במיוחד כשהמתנה זה ספר חדש! בסוף הרשומה, תמצאו את כל הפרטים להשתתפות בתחרות חדשה ומגניבה, שתזכה את אחד המשתתפים בספר "גברת תות" מאת הילי צוקר. אין זה סוד שבבית שלנו אוהבים ספרים (ויצירות בעקבות ספרים), המדפים שלנו מתמלאים מהר מאוד, עד כדי כך מהר, שהחלטנו לצמצם ברכישות ולעבור לאופציה החינמית - הספרייה המקומיות. אבל תמיד יש את הספר הזה שאני ממש חייבת לקנות לילדים כי ממש אהבתי אותו, או ספר שליה ממש נדלקה עליו והיא חייבת לקרוא אותו כאן ועכשיו, אבל קשה למצוא אותו בספרייה. אז אני לא עומדת בפיתוי וקונה (ספרים הם החולשה שלי, מודה). 
והנה מגיע לו עוד ספר מקסים ומרגש, שנכתב על ידי הילי צוקר. הילי מעידה על עצמה שהיא כותבת מאז שהיא למדה לכתוב, ושתמיד חלמה להוציא ספר לאור .
.

אני חייבת לציין שהטקסטים מתוקים כמו התות על הכריכה. כל שורה מלאה באהבה ובמסר חיובי ומחבק. וזה לא סתם, המחברת כתבה את הספר עבור אחייניתה, ומה יכול להיות יותר אישי ואמיתי מכתיבה שבאה מהלב?

"ב-2015 נולדה בארה״ב האחיינית שלי. כשעוד הייתה בבטן, זכתה לכינוי החיבה ״תות״. התאהבתי בה כבר מהתמונות והסרטים, וחיכיתי בקוצר רוח לפגוש אותה. כשקניתי כרטיס טיסה, היה לי ברור שאני רוצה להביא לה מתנה מיוחדת שנוצרה במיוחד בשבילה. כך כתבתי לה את ״גברת תות״ - אסופה של שנים עשר קטעים קצרים. בזמן הכתיבה לא חשבתי על משהו גדול או על הוצאה לאור. כתבתי מתוך כוונה אמיתית ורצון שהיא תשמע מילים מלאות באהבה. היה לי חשוב שאת המילים שכתבתי ילוו איורים שגם הם מגיעים ממקום אישי ואמיתי ולכן איירתי את הספר בעצמי. הפשטות של צבעי העיפרון והמלאכה בשתי ידיים, הן חלק ממה שגברת תות מייצגת בעיניי ."

"הספר הודפס, נארז בעטיפה צבעונית וסרטים מתוקים, והוענק לאחיינית שלי במתנה כשהגעתי אליה. כשהקראתי לה את המילים, הבנתי שלראשונה בחיי התאהבתי באמת במשהו שכתבתי. הרגשתי שגברת תות מכילה את כל ההסתכלות שלי על העולם, ושיותר מהכל אני רוצה לראות אותה מגיעה לעוד בתים"     .
מספרת הילי. 


אני מאמינה שכל חלום סופו להתגשם, אם חולמים מספיק חזק. הסיפור שמעומד מאחורי תהליך הוצאת הספר הזה, הינו הוכחה נוספת לאמונה שלי. הילי מספרת שכשחזרה לארץ היא החליטה להוציא את הספר לאור "בגלל שהספר כל כך יקר ללבי, רציתי שהוא יגדל ביחד איתי, בקצב שלנו. צעדים קטנטנים אחד אחרי השני. לכן הוצאתי אותו לאור עצמאית. גייסתי בהדסטארט (אתר למימון המונים) את סכום הכסף הדרוש לי להדפסת הספר. הקמפיין גויס בהצלחה, ותות עשתה את דרכה לחדרים של עוד קטנטנים  ."

לסיכום, הילי מוסיפה "אני חושבת שהספר תורם לילדים בכך שאהבה וקבלה עצמית מוזכרות ביחד עם אירועים שהם מכירים, כמו זמן מקלחת, זמן לישון והיכרות עם הסביבה. כך הן הופכות לחלק בלתי נפרד מחיי היומיום שלהם".

ניתן לרכוש את הספר הנהדר הזה דרך אתר האינטרנט המושקע שהילי הקימה במיוחד עבור הספר, שם תמצאו גם את הבובה של גברת תות, להשלמת החוויה.  
https://www.miss-strawberry.co.il/
 

ועכשיו לחלק הכייפי, אחת הקוראות או הקוראים יקבלו את הספר במתנה! לשם כך יש לעבור לעמוד הפייסבוק של "אמא עם המצלמה", ולענות על שאלה פשוטה:

 ספר/י מה המתנה הכי מיוחדת שקיבלת או הענקת. 
הילי ואני נבחר את התשובה הכי מעניינת והכי מפתיעה, והספר המקסים יישלח בדואר למחבר/ת התשובה. התחרות תפתח ב-30.10.2017 ותסתיים ב-13.11.2017.

ואל תשכחו לשתף את התחרות בעמוד הפייסבוק שלכם, בואו נעזור להילי לקדם את החלום שלה.  

נשתמע!


 

2 comments:

  1. כתבתי מילים לשיר שמשקף את הזוגיות שלנו, הקלטתי אותו והענקתי לבן זוגי בדיסק מתנה לשנת החברות שלנו. היום בן זוגי הוא בעלי וזה מרגש כל פעם מחדש!

    השבמחק
  2. קניתי את הספר לאחיינית שלי וביחד עם הבובה שילוב מנצח .... היא כל הזמן מבקשת לקרוא לה שוב ושוב מהספר.... מומלץ בחום ��

    השבמחק

אשמח אם תשתפו מנסיונכן ותשאירו תגובה. כל התגובות מתקבלות בברכה.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...