יום ראשון, 3 ביוני 2018

קאובוי סיטי - יצירה ברבדים

היום נדבר על יצירה והשראה שבאה מאילוסטרציות בספרי ילדים, על כך כתבתי כבר מספר רב של פעמים (למשל כאן וכאן). אך קודם, קצת הקדמה. את התמונות לרשומה הזו העלתי למחשב כבר לפני שנתיים, אך לא הייתי בטוחה אם הרשומה הזו מספיק מעניינת ושווה פוסט נפרד. אבל היום החלטתי שכן! לדעתי התהליך היצירתי שעברנו בתמונות האלה חשוב ומעניין. התמונות מתעדות את ההשראה שקיבלנו מתמונה מעניינת שראינו בספר יצירה, ואיך שילבנו את הטכניקה של הקולאג' ביצירה משלנו. 

הכל התחיל מהתמונה הזו:התמונה לקוחה מספר יצירה בנושא קאובויים, והעמוד הספציפי שבתמונה מציע ליצור ציור שהוא עולם בפני עצמו, ובעל שיטות ציור שונות ומשונות. החלטנו לנסות גם כן. 
התחלנו מציור מסילת הברזל.


אהבנו מאוד את העצים שבתמונה, ונזכרנו שיש לנו דף עם צבע ירוק, שהילדים ציירו כבר מזמן והיה בדרך למיחזור. ציירתי על הדף עצים, כמו בציור בספר,  וליה גזרה.  


לאחר מכן ליה הדביקה גם את האגם, אותו גזרה מנייר כחול.ליה ציירה גם את הבתים. ויחד עם ליאם הדביקה מדבקות של סוסים.גזרנו גם כמה בתים צבעוניים כמו בציור שבספר וציירנו בתוכם את החלונות, הדלתות והגגות. תראו את "הבלאגן" היצירתי הזה. לדעתי האישית, מהמם וקסום!ולאחר שסיימנו, זאת היצירה שהתקבלה. וזה המקורי. יצירה מיוחדת, בעלת רבדים שונים ומאוד מאוד כייפית! בהחלט שווה פרסום.


מזמינה אתכם לעמוד הפייסבוק שלי, לעולם היצירה עם פעוטות וילדים. שם ניצור, נשחק ונשלב את שניהם יחד.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

אשמח אם תשתפו מנסיונכן ותשאירו תגובה. כל התגובות מתקבלות בברכה.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...